Conspiracy Theory
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Teorii » Ce parere aveti ? » Cristalul care sangereaza
Cristalul care sangereaza
sixDate: Thursday, 2009-11-12, 6:33 PM | Message # 1
There is conspiracy EverywherE
Group: Administrators
Messages: 114
Reputation: 32767
Status: Offline
Ma vedeam pe mine, de undeva de sus si o gramada de persoane imbracate in verde se agitau in jurul meu. Nu intelegeam ce se intampla, dar simteam o puternica stare de disconfort si o durere in zona abdominala. Durerea se accentua din ce in ce pana cand... m-am trezit.

Eram transpirat si ma durea aceeasi zona ca in vis... In clipa trezirii mi-au venit in minte cuvintele prietenului meu. Am inceput sa citesc cartea. Pe masura ce o citeam simteam in mine o caldura puternica. La final eram atat de curios si de atras de ceea ce citisem, incat am inceput sa-mi caut un cristal. Mergeam la munte si cautam flori de mina. Cand am gasit primul cristal, am respectat regulile de purificare a cristalului. L-am prins cu un disc de argint si cu un snur din piele de caprioara. Inel de argint pentru ca argintul este un bun receptor energetic si piele de caprioara in locul unui lant, pentru ca energiile produse de metal sa nu influenteze energia cristalului.

Seara il scoteam de la gat si il puneam dimineata. Intr-o dimineata, s-a intamplat un lucru ciudat: cristalul capatase o culoare roza. L-am luat si i-am aplicat inca o data procedeul de purificare, dar fara nici o schimbare. Rozul se mentinea. Si asta mi-a produs o reactie de disconfort. Simteam ca se va intampla ceva si mi-era teama. Cateva ore mai tarziu eram in coma, la spital, in urma unui accident. O masina Dacia ma lovise pe trecerea de pietoni. La trezire, dupa 2 zile, mi s-a explicat ca am trecut la cativa pasi de moarte, ca in urma loviturii suferisem leziuni interne grave in zona... abdomenului, ca pentru cateva ore am fost in moarte clinica si ca revenirea mea spectaculoasa i-a luat prin surprindere si pe medici.

Ma uitam la ei si mi-am amintit de visul pe care-l avusesem cu luni in urma. Am cerut celor de acasa sa-mi aduca cristalul. Cand l-am vazut, culoarea rosiatica disparuse aproape complet. Si atunci am realizat ca micuta bucatica de cuart imi demonstrase puterea sa de premonitie si incercase, in felul ei, sa ma avertizeze. Nu am mai dat jos cristalul de la gat. Mai mult, intre timp i-am alaturat si un cristal mai mare, un conglomerat de vreo 25 centimetri pe care-l tin mereu pe noptiera, ca un fel de protectie energetica extinsa.

 
Forum » Teorii » Ce parere aveti ? » Cristalul care sangereaza
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright 2024 © sixFree website builderuCoz